1998 yılından bu yana mobilya imalatındaki tecrübemiz, en seçkin mobilya tasarımlarıyla birleşerek çağdaş mobilya konseptinde yeni bir bakış açısıyla mobilyayı yeniden yorumluyoruz.

Tüm mobilya tasarımlarında insanı ve mekânsal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kaliteli, ergonomik ve yenilenebilir ürünler imal etmeyi hedefledik.

Adania Ahşap Dünyası olarak tüm ürünlerimizde 1. sınıf ürünler kullanmaktayız.

Uluslararası kalite standartlarını barındıran firmamızda ihracat hedefli çalışma ve tüm uluslararası kalite belgelerine sahip ürünler imal etmekteyiz.

Ürünlerimizi tamamen isteklerinize göre ister klasik, ister modern tasarıma göre dilediğiniz ölçülerde dizayn ediyor, siz kullanıcılarımızın beğenisine göre devamlı olarak geliştirmelerimizi tamamlıyoruz.

Ahşap Tutkusu

Tüm ürünlerimizde birinci sınıf ahşap malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. İmalat kalitemiz uluslararası kalite standartlarındadır. İhracat hedefli çalışmamız dolayısıyla tüm uluslararası kalite belgelerine sahip ürünler imal etmekteyiz. Mobilya tasarımlarımız klasik tasarımların yanında modern tasarımları da içermektedir. Çağdaş mobilya tercihlerinin belirlediği yönelimleri sitemizde bulacaksınız. Sitemizde bulunan tasarım örneklerini evinizin ya da mekânınızın ölçülerinize göre yeniden yorumlayıp tasarlayarak size özel çözümler üretmekteyiz.

Adania Ahşap Dünyası olarak üretimde kullanılan;

Ahşap, Metal, Mermer, Cam, Epoksi Resin malzemelerinin tamamı 1. sınıf malzemelerden seçilmektedir. Tüm imalatlarımız üst düzey tecrübesi bulunan ustalarımızla yapılmaktadır, atölye olarak hizmet vermekteyiz.